המכירה

ברוכים הבאים לעולם המכירות!

 

"מכירה"-  זה הדבר בעל החשיבות העליונה בכל עסק ובכל חברה (גם אם אתם עמותת מתנדבים ללא מטרת רווח). לא משנה איזה מוצר יש בידיכם, כמה אתם מומחים בתחומכם, כמה כסף השקעתם בשיפוץ ונברשות, הדבר היחיד שבסופו של דבר יגרום לעסק שלכם להצליח, הדבר ההכרחי לזינוק העסק, לשגשוג ולעמידותו –  זה המכירות!

 

טרם נדבר על מה היא "מכירה" יש להבין שלושת הדברים הבאים:

מה מוכרים?

למי מוכרים?

איך מוכרים?

 

מה מוכרים?

כל האנשים בעולם קונים רק שני דברים: פתרון לבעיות וחוויה/תענוגות.

 

עליכם לבחון את המוצרים/השירותים שלכם מנקודת המבט הזו ולהתייחס לא לאפיונים של מוצרים,  אלא לדברים עמוקים יותר. אילו בעיות המוצר הזה פותר לקונה? אילו תחושות הוא מעניק? אולי ביטחון, אולי גאווה? אולי אושר? גם אם אתם מוכרים ירקות בירקנייה השכונתית אולי זה לא סתם ירקות אלא בריאות, טביעות, אנטיאוקסינדטים וחיים ארוכים?

 

אנו נקדיש מחשבה עמוקה ונעזור לכם לגבש מסר לאומה - מה אתם מוכרים!

 

למי מוכרים?

במהלך העבודה בייעוץ עסקי ואימון עסקים, נתקלתי פעמים רבות בטעות נפוצה בקרב בעלי עסקים ואף וחברות גדולות. לשאלתי:" למי מיועד השירות/המוצר שלכם?"  ענו רובם – "לכולם!"

 

אני מבינה ומעריכה מאוד את הרצון של בעל העסק להגיע לכמה שיותר קונים, אך ישנן דרכים נכונות ויעילות לעשות זאת.

 

ראשית, נדרש לחלק קהלי יעד לכמה קבוצות. הקבוצה הראשונה, הרלוונטית ביותר ,הקבוצה שניה המורכבת, ותתי קבוצות אשר דרכן ניתן להגיע לקבוצה הראשית. על פי חלוקה הזאת, צריך לבנות קמפיינים שיווקיים ופרסומיים, להכין מערך מכירות, שבכל אחת מהם יהיה מסר שיווקי שונה, מיועד לעניין ולהניע קבוצות שונות, בדגש על דברים שונים ורלוונטיים לאותה הקבוצה.

 

הדרך הזאת, לפי ניסיוננו, נותנת תוצאות מרשימות ואנו ממליצים, בחום רב, לאמץ אותה  ולפעול בצורה נכונה, יעילה וחכמה.

באימון העסקי אנו נבחן, יחד אתכם, את קהלי היעד ונבנה מסרים שיווקיים לפיהם.

 

איך מוכרים?

נלמד את הצוות מכירות שלכם מה זה "אומנות המכירה", איך גורמים ללקוח לקנות ולא "דוחפים"  לו בכוח את המוצרים. איך מוכרים בצורה מקצועית והוגנת ואיך בזכות המכירה, מגדילים את מועדון הלקוחות הנאמנים .נראה לכם איך בסגירת העסקה פותחים מערכת יחסים ארוכה עם הלקוח.

יחד אתכם, נבנה מערך מכירות שכולל תסריטי שיחה, מניעת התנגדויות והתמודדות עמן. נלמד את הצוות שלכם את המונחים המקצועיים מעולם המכירות  כמו:  אמילי, קצפת, אפרת וכו' ונאמן אתכם לעבוד על פיהם. נחבר את הצוות שלכם ל"למה" ולייעוד וביחד נבנה חזון ותוכנית ברורה.

בנית צוות מנצח – ההתמחות שלנו!

 

אל תתפשרו, תשקיעו בהון האנושי

 

נעזור לכם בגיוס, בהכשרה ובהנעת העובדים. נבנה תוכנית יעדים ומדדים, נחנך את הצוות שלכם עבורכם. ובכך, בצורה נכונה, חכמה, מהירה, בטוחה ומחושבת תגיעו עם העסק שלכם לשגשוג, רווחים, סיפוק, שקט נפשי והגשמה.

 

להזמנת שירותי ייעוץ עסקי