השירות שלנו

מי אני

שמי אינה פולונסקי, אני בעלת ניסיון רב בייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים, לחברות חדשות וקיימות ולתאגידים,  שמטרתם להתפתח, לשגשג,  להרוויח ולהגשים את החזון.

 

שנים רבות אני מלווה ומאמנת בעלי עסקים, יזמים חדשים,  מנהלים של  חברות  וציוותי עובדים.

 

היתרונות שלי:

ניסיון נרחב ומגוון, הבנה עסקית עמוקה ,לוחות זמנים  קצרים ויעלים,  מחיר הוגן,  המלצות יישומיות באמת, פתרונות ספציפיים לסוג העסק,  מחויבות ללקוח,   אמינות ודיסקרטיות.

 

האני מאמין שלי הוא:

" שהדבר הנחוץ לנו בחיים יותר מכל הוא אדם שיסייעה בידינו לעשות מה שאנו מסוגלים לעשות ".

 

אני כאן, כדי לעזור לכם  ולהושיט את ידי ,להעביר לכם את כל הידע, השכלה וניסיון, ויחד אתכם להוביל את העסק  שלכם להצלחה, לרווחים מקסימליים, לצמיחה ופריצת דרך, לתת לכם כלים, לצייד אתכם בשיטות ניהול אפקטיביות, לבנות יחד אתכם תוכנית ברורה, לסייע לכם  ליישם אותה, להכמיש אתכם ברעיונות, ליצור עבורכם  מערך הדרכות לצוות העובדים,  להניע אתכם  להשגת מטרות ויעדים  ולהגשמת החזון.

 

אני כאן, כדי לעזור לכם וללמד אתכם כיצד להתמודד בצורה אופטימלית ואפקטיבית עם האתגרים, קבלות החלטות,  בחירות מודלים שיווקיים, הנעת העובדים, ניהול זמן, שפור תהליכים, מקסום תוצאות, הגדלת רווחיים  ובסופו של כל  יום לראות תוצאות, המתבעתות בחשבון הבנק ובמצב הרוח.

 

אני כאן, כדי שתדעו – אתם לא לבד.  יש לכם פרטנר.  כי הצלחה שלכם זו היא הצלחה שלי.  אתם מתמחים בתחום שלכם,  אני מתמחה בהובלת עסקים לשגשוג.

 

יחד אנחנו - כוח.  נסה אותי!

 

איך הכול התחיל

הקריירה שלי בניהול עסקים  פורחת כבר 24 שנים.  שהיתי ילדה ציירה, עליתי ארצה מברית המועצות לשעבר, מלאת מרץ, תעוזה, תואר אקדמאי והבנה מוחלטת שישראל זו ארץ זבת חלב ודבש. במהלך קליטתי  התברר שזאת אכן  האמת,  אך ישנם כמה דברים שלא לקחתי בחשבון ושאלי ללמוד אותם. העסק הראשון שלי היה חדר כושר. במבט לאחור, אני מתפלא, איך הצלחתי? לא היה לי שמץ של מושג מה זה מכירות, מה זה קידום, איך מפרסמים את העסק, איך מתמכרים את המוצרים ושירותים, איך סוגרים חוזים והסכמי עבודה, איך הופכים לקוח פוטנציאלי ללקוח לויאלי וחבר מועדון, איך מנעים צוות עובדים ואיך באמת מרוויחים כסף. עשיתי המון טעויות, אך הושלכתי, רחשתי ניסיון, ידע, פתחתי מיומנויות וכישרונות ו הבנתי,  שסוד ההצלחה טמון בשיפור מתמיד ואין סופי.  התחלתי ללמוד.

 

ספרים והרצאות, קורסים וסדנאות, סמינרם בחו"ל (עוד לא היה בארץ מוסג ייעוץ עסקי  ואומנות המכירה).לאת-  לאת התחלתי להבין לעומק תהליכים,  עקרונות ההצלחה, שיטות ניהול, מה זה באמת אומנות מכירה,  ו מה זה אומנות משא ומתן, מה זה ניהול כושל וניהול מוצלח, מה זה גיוס עובדים וכמה חשובה הכשרתם,  מה פסיכולוגיה של הצרכן, מה ערוצי קידום ופרסום הנכונים,  מה זה מסרים שיווקיים, מה זה קהל יעד ייחודי, מה זה בידול ועוד ועוד,  ועוד. במהלך השנים,  חדר כושר שלי גדל לרשת מועדוני ספורט,  בת 72 סניפים. ולרבות התפתחתי  לעסקים בתחומים אחרים,  כגון מסעדות ואולם חתונות, מרכזי בראיות ויופי, רשת קמעונאות, חברה למוצרים  פארה רפואיים, חברה לתוספי תזונה ורשת בין לאומית של מוצר יוקרה. בחברות ועסקים הללו מאות עובדים, מנהלים, לוגיסטיקה מורכבת ודינמיות שיווקית עצומה. אך בכל אחד מעסקים האלו הגעתי להישגים וצמיחה  בזכות ניסיון וידע.

 

כיום אני רוצה לחלוק אתכם את כל כישרונותיי, יכולותיי  וניסיוני.

 

במהלך דרכי הבנתי מה הייעוד שלי – יותר מהכול אני רוצה להיות עבורכם את אותו האדם, שיסייע בידכם לעשות מה שאתם מסוגלים.

הניסיון שלי בהקמת חברות סטארט-אפ יחסוך מכם המון התלבטויות בקבלת החלטות.

הניסיון שלי בניהול  מחלקות שיווק, פיתוח עסקי  ופיתוח מוצרים חדשים יוביל אתכם לצמיחה עסקית.

הניסיון שלי בניהול אנשים  וליוויי מנהלים בכירים יצייד אתכם בכלים יישומיים  ואפקטיביים.

 

הניסיון שלי בפתוח ובנית תהליכים והדרכות להנעת עובדים ,צוותי מכירות, צוות שירות ושימור לקוחות,  אנשי גיוס עובדים ומשבאי אנוש, העצמה של מנהלי עסק ומנהלי צוותים  יסייע לכם בזינוק, פתוח, קידום וצמיחת העסק.

 

הניסיון שלי יעזור לכם בבניית תוכנית, בחירת אסטרטגיה, חישוב כדאיות, עלויות ומדדים בכל רמות הארגון

הניסיון שלי יעזור לקדם את החברה שלכם לצמיחה וליציבות, לשגשוג מתמיד, לקידומכם והעצמתכם בכל תחומי הפעילות  העסקית, הניהולית והבינאישית, ולהגשמת של חלומותיכם.

 

הניסיון שלי עומד לרשותכם.                                                                 

זוכרים?  ביחד אנחנו כוח!                                                             .

 

 

 

רקע אקדמי

· תואר שני בחינוך וניהול אירגוני ספורט ותרבות, באוניברסיטת לבוב.

· קורס פיתוח מנהלים

· אימון עסקי ליזמים

· אימון אנשי עסקים

· NLP

· סוד ההצלחה

· אפקט הפרפר

· אומנות המכירה

· קורס ניהול זמן

· שיווק מודרני

· בידול העסק

· אימון מנהלים בכירים

· אומנות המכירה

· עוצמת החיים

· קידום חכם

· כתיבה שיווקית – שכנוע

· ניהול עובדים, שיטות מודרניות

· כוד המנצח

· Success קורס

 

אף אל פי כן, אני משוכנעת, שבית ספר הטוב ביותר הוא הניסיון, שנצבר מכל העסקים שלי ועסקים של האחרים, שנתתי להם שירות בייעוץ עסקי, ליווי  ואימון.                                                                                    

 

הצעד הראשון הוא פשוט – צרו עמי קשר וכבר היום, יד ביד, נתחיל לצוד להצלחה שלכם!.